Nincs engedélyezve a javascript.
Csoportmunka és közösségfejlesztés

Csoportmunka és közösségfejlesztés

Hadnagy József kötete hiánypótló módon mutatja be a csoportmunka és közösségfejlesztés lehetőségeit és módszertanát a szociálpedagógiai munkában. A szerző egyedülálló módon kapcsolja össze az elméleti alapvetéseket a gyakorlati megvalósítással, legyen szó tehetséggondozásról, közösségi alapú szolgáltatásfejlesztésről, vagy hátrányos helyzetű közösségek bevonásáról.
Raktári kód:
235331
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
200
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Eredeti ár:
3 490 Ft
Kötött ár:
3 141 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adatok
Hadnagy József kötete hiánypótló módon mutatja be a csoportmunka és közösségfejlesztés lehetőségeit és módszertanát a szociálpedagógiai munkában. A szerző egyedülálló módon kapcsolja össze az elméleti alapvetéseket a gyakorlati megvalósítással, legyen szó tehetséggondozásról, közösségi alapú szolgáltatásfejlesztésről, vagy hátrányos helyzetű közösségek bevonásáról. Az olvasó az egri "iskola" szemléletét és modelljét követve betekintést nyerhet a csoportmunka sajátosságaiba, a közösségek digitális térben való szerveződésének kortárs tendenciáiba, és a társadalmi részvételt támogató beavatkozások eredményeibe.
Miben különbözik a szociálpedagógus vezette csoportmunka a társszakmák - például a pszichológia vagy a pedagógia - csoportmunkáitól? Hogyan támogatja a közösségi alapú szolgáltatásfejlesztés a társadalmi esélyegyenlőséget? Milyen szerepe van az infokommunikációs technológiáknak a közösségek szerveződésében, és ezek hogyan változtatják meg a szociálpedagógiai beavatkozások kereteit? Milyen módszertani és képzési modellre épül az egri szociálpedagógus-képzés, és hogyan segíti ez a jövő szakembereinek felkészítését a gyakorlati terepmunkára?
Ezekre és hasonló kérdésekre válaszolva a könyv nemcsak a szociálpedagógus-képzésben részt vevő hallgatók számára kínál nélkülözhetetlen tudást, hanem a gyakorló szakemberek és a társadalmi beavatkozások iránt elkötelezett olvasók számára is értékes segédanyag. Elméleti mélysége, módszertani gazdagsága és gyakorlati példái révén hozzájárul a szociálpedagógia professzionális tudásbázisának megerősítéséhez. A kötet több mint három évtized szakmai, oktatási és kutatási tapasztalatának lenyomata.
Vélemények
 
Hírek