Nincs engedélyezve a javascript.
Alapvető meditációk - Hangoskönyv

Alapvető meditációk - Hangoskönyv(Hangoskönyv)

A meditációt gyakran formális gyakorlásként képzeljük el, amelyre minden nap időt szánunk. De mi lenne, ha az életed minden egyes pillanata maga lenne a meditáció?
Eckhart Tolle számára a meditáció nem egy feladat vagy eszköz a cél eléréséhez, hanem egy életforma. „A meditáció célja” – mondja Eckhart – „hogy végül a tudatosság természetes állapotává váljon.”
Raktári kód:
233626
Jelenleg nem rendelhető
Eredeti ár:
5 990 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
A meditációt gyakran formális gyakorlásként képzeljük el, amelyre minden nap időt szánunk. De mi lenne, ha az életed minden egyes pillanata maga lenne a meditáció?
Eckhart Tolle számára a meditáció nem egy feladat vagy eszköz a cél eléréséhez, hanem egy életforma.
„A meditáció célja” – mondja Eckhart – „hogy végül a tudatosság természetes állapotává váljon.”
Az Eckhart Tolle-féle "Alapvető Meditációk" elvezet ehhez a csendes, állandó jelenlét állapothoz – ahol a gyakorlás átadja helyét legbensőbb lényeged felismerésének.
Ez az átfogó gyűjtemény ritka beszédeket és klasszikus meditációkat tartalmaz Eckhart kiterjedt tanításaiból, amelyek közül sok eddig csak az elvonulások résztvevői számára volt elérhető.
Az elmélkedések során Eckhart vezeti az elmélyülést, segítve a gondolatok áramlatától való elszakadást, a szenvedés enyhítését, a „formátlan” önvalód felfedezését, és a jelenlét megélését minden pillanatban.
Az Eckhart Tolle-féle "Alapvető Meditációk" nemcsak a gondolat-alapú énen való túllépés tanításait tartalmazza, hanem a Csend közvetlen megtapasztalását is kínálja.
Vélemények
 
Hírek