Nincs engedélyezve a javascript.
Guinevere - Az egykori és eljövendő királyné - Éldekorált kiadás

Guinevere - Az egykori és eljövendő királyné - Éldekorált kiadás

Fordító:
A 22 éves Verának fogalma sincs róla, hogy mihez kezdjen az életével. Pincérnőként dolgozik, reggeleit pedig céltalan kocogással tölti, mintha egy bizonytalan jövő felé futna. Azt azonban álmában sem gondolná, hogy ez a jövő a régmúltban rejlik.
Raktári kód:
244892
Kötésmód:
kartonált, éldekorált
Oldalszám:
600
Előrendelhető
Várható megjelenés:
2026.07.21.
Eredeti ár:
6 999 Ft
Kötött ár:
6 299 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adatok
A 22 éves Verának fogalma sincs róla, hogy mihez kezdjen az életével. Pincérnőként dolgozik, reggeleit pedig céltalan kocogással tölti, mintha egy bizonytalan jövő felé futna. Azt azonban álmában sem gondolná, hogy ez a jövő a régmúltban rejlik.
Az egyik nap furcsa figura tűnik fel a munkahelyén, azt állítva magáról, hogy ő Merlin, Vera pedig nem más, mint Arthur király hitvese, Guinevere királyné, akinek elfeledett emlékei mind a múltat, mind a jövőt megváltoztathatják. A lány hamarosan az elátkozott Camelotban találja magát, ahol számot kell vetnie szerepével: a legendák hűtlen királynéjaként a királyság elpusztítója lesz, vagy épp ellenkezőleg, annak megmentője?
Ahogy egy másik élet emlékei lassan mocorogni kezdenek benne, Vera az árulás, a hatalom és az összetört szívek hálójába gabalyodik. Arthur király - az idegen, akit most már a „férjének” nevez - hideg, fenyegető, Lancelot, állítólagos szeretője pedig gyengéd és barátságos. Ebben a legendákra és hazugságokra épült világban Verának választania kell aközött, aki volt és akivé lett, mielőtt a történelem megismételné önmagát.
A Guinevere - Az egykori és eljövendő királyné invenciózus módon meséli újra az Arthur-mondakört, és kelti életre a legenda egyik legizgalmasabb és leginkább félreértett karakterét.
Vélemények
 
Hírek