Nincs engedélyezve a javascript.
Whispers of You - Suttogások (Elveszítve & Rátalálva 1.)

Whispers of You - Suttogások (Elveszítve & Rátalálva 1.)

Egy éjszaka, amely mindent elvett tőlem.

A testemet, ami helyrehozhatatlanul megsérült. A fiút, akiről azt hittem, hogy örökké az enyém marad. Az életet, amiről mindig is álmodtam.
Raktári kód:
242791
Kötésmód:
kartonált
Oldalszám:
440
Előrendelhető
Várható megjelenés:
2026.04.17.
Eredeti ár:
5 599 Ft
Kötött ár:
5 039 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adatok
Egy éjszaka, amely mindent elvett tőlem.

A testemet, ami helyrehozhatatlanul megsérült. A fiút, akiről azt hittem, hogy örökké az enyém marad. Az életet, amiről mindig is álmodtam.
Holt most visszatért. Csakhogy most már nem fiú, hanem férfi, akinek tekintetében árnyak lapulnak, és akit démonok kísértenek.
Azt mondja, azért jött, hogy mindent rendbe hozzon. Hogy visszaszerezzen egy kicsit mindabból, amit elveszítettünk. És esze ágában sincs elhagyni a kisvárost, amely a menedékemmé vált.
Ahogy a lopott pillanatok napokká nyúlnak, Holt mindenhol jelen van égő tekintetével és még sokáig kísértő érintéseivel. Falaim lassan leomlanak, és csak remélni tudom, hogy nem akkora esztelenség megragadni ezt a második esélyt, mint amilyennek tűnik.
Ám nem mindenki örül Holt visszatérésének. És amikor a tragédia újból lesújt, én kerülök célkeresztbe. Ezúttal talán Holt sem tud megmenteni…
„Nem tudok betelni ezekkel a karakterekkel és ezzel a sorozattal!” – Helena Hunting, New York Times bestsellers
Merülj el egy történetben, ahol a szerelem és a veszély kéz a kézben jár!
„Senki más nem ír olyan fordulatos kisvárosi románcot, mint Catherine Cowles!” – Elle Kennedy, New York Times bestsellerszerző
Szereted az érzéki, de tartalmas könyveket? Vidd haza nyugodtan, tetszeni fog!
Fiatal nőknek, felső korhatár nélkül!
Vélemények
 
Hírek