Nincs engedélyezve a javascript.
Három bajtárs
1928, Németország. Egy nagyváros szélén három fiatalember tengeti mindennapjait. A világháborút ugyan túlélték, de igazi életüket, személyiségüket otthagyták a lövészárokban. Napról napra élnek, kocsmákat, lebujokat bújnak, miközben a nyomorba süllyedt város utcáin erőszak dúl.
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Eredeti ár:
6 999 ,-
Online ár:
5 879 ,-

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Raktári kód:
228656
EAN:
9789635827930
Megjelenés:
2024.09.24.
Kötésmód:
keménytáblás, védőborítóval
Oldalszám:
624
Nyelv:
magyar
Tömeg [g]:
400
1928, Németország. Egy nagyváros szélén három fiatalember tengeti mindennapjait. A világháborút ugyan túlélték, de igazi életüket, személyiségüket otthagyták a lövészárokban. Napról napra élnek, kocsmákat, lebujokat bújnak, miközben a nyomorba süllyedt város utcáin erőszak dúl. A káosz és törvénytelenség közepette csak egymásban, és a lövészárok mélyén összekovácsolódott bajtársiasságukban bízhatnak. Amikor egyikük szerelembe esik, és csapatukhoz egy fiatal lány csatlakozik, a három bajtársból négy lesz, és a mindennapok kilátástalanságán túl hirtelen felcsillan egy másfajta jövő ígérete. De merhetnek még reménykedni ennyi csalódás és borzalom után?
A Remarque által már emigrációban írt, a Nyugaton a helyzet változatlan és a Győztesek és legyőzöttek folytatásaként is olvasható Három bajtárs a weimari köztársaság végnapjaiba és a nemzetiszocializmus felemelkedésének időszakába viszi el az olvasót, érzékletesen mutatva be a két világháború közötti elveszett generációt.
Vélemények
 
Hírek