Nincs engedélyezve a javascript.
Tomboló vágyak
Ő az enyém, és én az övé vagyok. Szerelmünk mindent elsöprően tökéletes: az igazi.   Milla Mills vagyok. Egy átlagos fiatal lány kicsit sem átlagos élettel. Bármit megtennék, még a szerelemről is lemondanék azért, hogy elhagyhassam a várost, ahol felnőttem, és amit annyira gyűlölök. De minden megváltozik egyetlen szörnyű éjszaka alatt.
Szállítás:
Azonnal
Elérhető nálunk:
.ePub formátumban
Eredeti ár:
1 590 ,-

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Raktári kód:
193307
ISBN:
9786150025926
EAN:
9786150025926
Gyártó kód:
21182
Megjelenés:
2018.
Oldalszám:
498
Nyelv:
magyar
Ő az enyém, és én az övé vagyok.
Szerelmünk mindent elsöprően tökéletes: az igazi.
 
Milla Mills vagyok. Egy átlagos fiatal lány kicsit sem átlagos élettel. Bármit megtennék, még a szerelemről is lemondanék azért, hogy elhagyhassam a várost, ahol felnőttem, és amit annyira gyűlölök.
De minden megváltozik egyetlen szörnyű éjszaka alatt. Darabjaira hullik az addig kiszámítható életem, és fel kell nőnöm.
Új életet kell kezdenem és rá kell döbbennem, hogy az egyetlen dolog, amiért érdemes élnem, az a szerelem.
 
Mason Medsen
Gyönyörű, szexi, és pontosan tudja, mit akar. Bármilyen nőt megkaphatna, ő mégis engem akar.
Amikor a múlt titkai felszínre törnek és fenyegetnek, egyetlen célja, hogy megvédjen.
Az egyetlen jó dolog volt az életemben, és akartam őt.
Eszem ágában sincs engedni, hogy újra kicsússzon a kezeim közül.
 
A férfi, akinek már ezerszer összetörtem a szívét. Vajon képes leszek újra meghódítani, vagy örökre elveszítem?
Vélemények
 
Hírek