Nincs engedélyezve a javascript.
Önmagam árnyéka - Hangoskönyv

Önmagam árnyéka - Hangoskönyv(Hangoskönyv)

Oszmán fia Oszmán, az Isztambulban született, ott felnőtt, majd az óceánokat teherhajókon bejáró, bálnák énekén könnyező világutazó, miután kénytelen visszatérni szülőföldjére, mindössze nyolcvanhárom nap alatt elveszíti testsúlyának felét. Oly sokáig volt távol hazájától, hogy már semmit sem talál ismerősnek.
Raktári kód:
251444
Jelenleg nem rendelhető
Eredeti ár:
4 299 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Oszmán fia Oszmán, az Isztambulban született, ott felnőtt, majd az óceánokat teherhajókon bejáró, bálnák énekén könnyező világutazó, miután kénytelen visszatérni szülőföldjére, mindössze nyolcvanhárom nap alatt elveszíti testsúlyának felét. Oly sokáig volt távol hazájától, hogy már semmit sem talál ismerősnek. Az élete értelmét, a szerelmét kereste, de mindig mindent félbehagyott – egyetlen hű útitársa egy cserepes virág volt.
Ha az ember nem vigyáz, még megfertőzi az élet, a ragályos betegség, meditál magában Güray Süngü magányos hőse, aki újabb és újabb viszontagságokat átélve, szemlélődve hánykolódik a mindennapi élet és az álmok sodrásában is.
Mindannyian a helyünket keressük a világban – a török író fordulatos kalandokban bővelkedő regénye ehhez ritka kíméletlen őszinteséggel, egyben kivételes érzékenységgel megírt kalauz lehet mind a külső, mind a belső tájakon.
Vélemények
 
Hírek