Nincs engedélyezve a javascript.
Kép-Idő
Mi történik, ha egy művész kiváló teoretikus is? Sinkó István esetében nem meghasonlás, hanem mindkét tevékenységére kisugárzó, megtermékenyítő erő. Számára az írás egyfajta alkotói kaland. Hozzáolvas az aktuális témához, megnézi (akár többször is) a megírandó kiállítást, és közben tanul.
Raktári kód:
238343
Kötésmód:
puhatáblás
Oldalszám:
240
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Eredeti ár:
5 200 Ft
Kötött ár:
4 680 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adatok
Mi történik, ha egy művész kiváló teoretikus is? Sinkó István esetében nem meghasonlás, hanem mindkét tevékenységére kisugárzó, megtermékenyítő erő. Számára az írás egyfajta alkotói kaland. Hozzáolvas az aktuális témához, megnézi (akár többször is) a megírandó kiállítást, és közben tanul. Írásaiban törekszik nem ítélkezni, nem „jobban tudni”, inkább a nézői oldalt képviseli, saját impresszióit, a személyes befogadást igyekszik rögzíteni. Művészeti írásai legtöbbje az Új Művészet, valamint az Élet és Irodalom hasábjain jelent meg. Most egybegyűjtve, egészet alkotva mesélnek – főként – a kortársról. Szakmaiságban, elmélyültségben, művészi beleérzésben jelen kötet méltó folytatója, de gazdag képanyagát tekintve egyben megújítója is az Erő és gyöngédség című kötettel induló művészelméleti sorozatnak.
Vélemények
 
Hírek