USA TODAY BESTSELLER
Meg lehet ítélni egy könyvet a borítója alapján?
A bajban ismerszik meg az igazi barát?
Mindent legyőz a szerelem?
PUBLISHERS WEEKLY BESTSELLER
Az emberi kapcsolatok minősége határozza meg életminőségünket, azt, hogy jól érezzük-e magunkat a bőrünkben, sikeresek vagyunk-e, egészségesek vagyunk-e. Hogyan értelmezzük mások viselkedését, mit szűrjünk le mások testbeszédéből? Min múlik, hogy jól tudjuk-e „olvasni” a másik embert? Eric Barker felmutatja a közkeletű bölcsességek mögött rejlő igazságot, felsorakoztatja a tudományosan bizonyított megfigyeléseket. Tényleg boldogabbá teszi az embert egy közeli barátság, mint egy jó házasság? Mi a működő, boldog párkapcsolat titka? Mi az a négy jel, ami alapján biztosan lehet tudni, hogy valakik el fognak válni, és mi az a négy dolog, amivel fel lehet szítani a szerelmet?
Két nélkülözhetetlen dolog ahhoz, hogy barátokat szerezzünk.
Mitől lobbanunk szerelemre, mitől éled újra a szerelem, és mitől marad fent? (A boldog házasságra nincs bolondbiztos recept, de ez már majdnem az.)
Hogyan vegyük rá a partnerünket etikus módon és hatékonyan arra, hogy megváltozzon?
A közösségi média képes konkrétan javítani az emberi kapcsolatokon.
Mi a magány ellenszere? Amit általában ellenszerként állítanak be, miért nem működik?
Eric Barker előző könyve, a Ha rossz ajtón kopogtatsz világszerte több mint félmillió példányban kelt el, és több mint húsz nyelvre fordították le. Keresett előadó, szerepelt az MIT, az Aspen Ideas Festival, a Google, a CENTCOM és az Olympic Training Center rendezvényein. Barker heti hírlevelére több mint ötszázezren iratkoztak fel. Munkásságát a többek közt a New York Timesban, az Atlanticban és a Financial Timesban is szemlézték.
„Barker őszintén kíváncsi és nyitott gondolkodású – ettől lesz ideális útikalauz. Érdekfeszítő következtetésekre jut társas kapcsolatainkról, miközben egy rakás mítosszal leszámol.” - Publishers Weekly
„Játékos felfedezőút az emberi viszonyok szövevényében, éles eszű, mulatságos könyv. Annak ellenére, hogy tudományos igénnyel fogalmazza meg állításait, modora mindvégig közvetlen és szellemes marad.” - Library Journal