Nincs engedélyezve a javascript.
Borsóágyú és varázstorta

Borsóágyú és varázstorta

Fordító:
Almásy Petronella különleges hölgy. Ő ugyanis almaboszorkány. És ahogy igazi almaboszihoz illik, egy összkomfortos almában lakik, egy csodálatos öreg almáskert kellős közepén. Vígan él barátaival nagy nyugalomban, ám időnként a szomszédos malomhoz tartozó molnárházba emberek költöznek, és persze gondot okoznak.
Raktári kód:
235276
Kötésmód:
füles, kartonált
Oldalszám:
216
Előrendelhető
Várható megjelenés:
2025.06.05.
Eredeti ár:
3 999 Ft
Kötött ár:
3 599 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
A hatályos jogszabályok szerint erre a termékre jelenleg maximum 10% árengedmény adható.
A vonatkozó jogszabály értelmében ezen termék esetében a borítóárból a megjelenést követő 365 napon keresztül nem nyújtható 10%-ot meghaladó kedvezmény. 2024. évi XIII. törvény 9. §
Adatok
Almásy Petronella különleges hölgy. Ő ugyanis almaboszorkány. És ahogy igazi almaboszihoz illik, egy összkomfortos almában lakik, egy csodálatos öreg almáskert kellős közepén. Vígan él barátaival nagy nyugalomban, ám időnként a szomszédos malomhoz tartozó molnárházba emberek költöznek, és persze gondot okoznak. Ilyenkor Petronella előkapja varázspálcáját, és az almatudorok hathatós segítségével elüldözi a kertrombolókat.

Czukorék remekül érzik magukat. A szülők legnagyobb örömére a Varázsmalom Kávézóban a vendégek egymásnak adják a kilincset, a gyerekek pedig minden szabad percüket a csodás kertben, a malomtónál vagy Petronella almaházikójában töltik. Aztán egy nap beüt a mennykő! Beállít egy ingatlanügynök, és közli, hogy a házat és a malmot eladják, tehát Czukoréknak fel is út, le is út!
Jaj, ne! Nincs valakinek egy jó ötlete? Boszi, segíts!
Vélemények
 
Hírek