Nincs engedélyezve a javascript.
A huncut kiscica - Állati történetek

A huncut kiscica - Állati történetek

Ha az ember unatkozik, talán még egy kis huncutságra is képes, hogy elszórakoztassa magát, ugye gyerekek? Így van ez az állatkölykök között is: nem lehet mindig szépen csendben ülni és semmit sem csinálni, így gondolta ezt Cirmi cica is, mikor beállt a tél, és a hideg elől bemenekült a szobai fotelbe.
Raktári kód:
205696
Kötésmód:
lapozó
Oldalszám:
10
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Utolsó darab!
Eredeti ár:
1 490 Ft
Online ár:
1 252 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Ha az ember unatkozik, talán még egy kis huncutságra is képes, hogy elszórakoztassa magát, ugye gyerekek? Így van ez az állatkölykök között is: nem lehet mindig szépen csendben ülni és semmit sem csinálni, így gondolta ezt Cirmi cica is, mikor beállt a tél, és a hideg elől bemenekült a szobai fotelbe. No de odakinn megpezsdült az élet, mert a gazdi új madáretetőt állított fel sok finom falattal. Csalafinta terv született meg ekkor Cirmi fejében. Lássuk, hogy is sült el ez a móka a hóban.
Vélemények
 
Hírek