Nincs engedélyezve a javascript.
A beavatás kulcsa
Alphonse Louis Constant Abbé, akit a mágia világa Eliphas Lévi Zahed néven ismer 1810-1875-ig Párizsban élt. A XIX. század talán legjelentősebb személyisége, aki elindította a mágia új reneszánszát.
Raktári kód:
200428
Kötésmód:
puhatáblás, ragasztókötött
Oldalszám:
128
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Eredeti ár:
2 100 Ft
Online ár:
1 764 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Alphonse Louis Constant Abbé, akit a mágia világa Eliphas Lévi Zahed néven ismer 1810-1875-ig Párizsban élt. A XIX. század talán legjelentősebb személyisége, aki elindította a mágia új reneszánszát. Művei számtalan nyelven megjelentek és szinte mindenki, aki a mágia iránt érdeklődik, az találkozik Lévi nevével. Jelen műve is komoly felkészültségről árulkodik, hiszen a beavatás-beavatottság lényegét és látásmódját tükrözi. A beavatás-önbeavatás a szellemi nagykorúvá válást jelenti, rítusokban és szóbeli tanításokban adódik át, mely jelentősen megváltoztatja az ember életét. Eliphas Lévi, mint beavatott, erkölcsi-etikai-morális tanítással vezeti be az olvasót az ezotéria gondolatvilágába és lényegébe. Először párbeszédes módon, majd aforizmák formájában.
Vélemények
 
Hírek