Nincs engedélyezve a javascript.
Keveházi Gábor - Így emlékszem...
"36 évesen én voltam az ország legfiatalabb igazgatója." "A jó színházvezető ismérve, hogy egy személyben igazgatója, pszichológusa, apja, anyja, barátja a beosztottjainak."
Raktári kód:
212013
Kötésmód:
kartonált
Oldalszám:
128
Szállítás:
1-2 munkanap
Készleten
Eredeti ár:
3 495 Ft
Online ár:
2 936 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
"36 évesen én voltam az ország legfiatalabb igazgatója."
"A jó színházvezető ismérve, hogy egy személyben igazgatója, pszichológusa, apja, anyja, barátja a beosztottjainak."
"Lelkileg nagyon-nagyon megérintett a kirúgásom."
"Bírósági végzésem van arról, hogy 11 évvel ezelőtt az Operaházban a balettigazgatói pozíciómból jogellenesen mentettek fel."
"58 éves voltam, tele elképzeléssel, energiával, tervekkel."
"Nekem az Operaház nem a második, hanem az első otthonom volt."
"A testem nem betegedett bele, de a lelkem meghalt."
"Az orvos bátyám úgy hívott engem, hogy a hülye öcsém."
"Nehéz ember vagyok, mert maximalista, és nem bírom elviselni a dilettantizmust, a tehetségtelenséget, a hozzá nem értést, a szakszerűtlenséget, és ezeket szóvá is teszem."
"Tudtam, hogy anyukám volt koncentrációs táborban, de erről nem beszélt. A karjára volt tetoválva egy szám, soha nem kérdeztem, az mit jelent."
"Mindig jó embernek tartottam magam, de volt bennem nagyképűség, volt bennem nagy fokú önzés, egoizmus, olyan tulajdonságok, amiket ma megszólok."
Vélemények
 
Hírek