A 4. b a világ LEGROSSZABB osztálya. Legalábbis Bottomley-Blunt diri néni szerint. Pedig Stanley és Mandzsit nem is akart KONKRÉTAN csurom gőtevíz lenni osztályfényképezés előtt, és KONKRÉTAN a fogtündért sem akarták átverni hamis fogakkal. Ezek a dolgok csak úgy megtörténtek. Szerencsére BOMBABIZTOS tervük azért volt rá, hogyan úszhatnak meg mindent.