Nincs engedélyezve a javascript.
A vadnyugat hőse
Micsoda izgalmas hely a vadnyugat! Egy állatorvost kellett megtalálnunk, és közben bejártuk az egész prérit. Találkoztunk bölénycsordával, láttunk sebes vizű folyókat, cowboy módra éltünk, és még vonatoztunk is - pechemre, épp egy trágyaszállító vagonban! Elképesztő kaland volt, nekem elhihetitek!
Raktári kód:
213739
Kötésmód:
keménytáblás
Oldalszám:
160
Jelenleg nem rendelhető
Eredeti ár:
3 499 Ft
Online ár:
2 939 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Adatok
Micsoda izgalmas hely a vadnyugat! Egy állatorvost kellett megtalálnunk, és közben bejártuk az egész prérit. Találkoztunk bölénycsordával, láttunk sebes vizű folyókat, cowboy módra éltünk, és még vonatoztunk is - pechemre, épp egy trágyaszállító vagonban! Elképesztő kaland volt, nekem elhihetitek!
Ezt a különleges utazást persze most is Kolumbusznak, az időutazó lakóbusznak köszönhettük. Ő visz el minket újra és újra a távoli múltba (olykor akaratom ellenére is!). Izgalmasan hangzik, nem igaz? Akkor tarts velünk te is! Rajta, essünk túl a formaságokon, írd alá az időutazó-szerződést (enélkül nincs indulás!), aztán öveket becsatolni, várnak minket a szuper szórakoztató kalandok!
És hogy kicsoda Geronimo Stilton?
Rágcsáliában született, Egér-szigeten. Diplomamunkáját a rágcsálóirodalom toponímiájából és összehasonlító ősegérkori filozófiából írta. Geronimo Rágcsália legolvasottabb napilapja, a Rágcsáló Hírek főszerkesztője. Az újságot nagyapja, Világjáró Vilmos alapította. Szabadidejében Geronimo 18. századi antik sajthéjdarabkákat gyűjt, de legszívesebben nagy sikerű történetek írásával foglalatoskodik. Könyveit 52 nyelvre fordították le, és több mint 187 millió példányban adták el világszerte.
Vélemények
 
Hírek